• Deystvie

Търсим ново попълнение в екипа ни: КООРДИНАТОР ПРОЕКТИ

Актуализирано: преди 5 дни

Срокът за кандидатстване е удължен до 10 февруари 2021 г.

Основните отговорности в дейността на координаторът проекти се състоят в:

  • Изграждане и поддържане на всички необходими за изпълнението и отчитането на проектите отношения с партньорски организации, местни и централни власти, донори, програми;

  • Координиране дейности по планирането, изпълнението, отчитането и администрирането на проекти и програми на организацията и съдействие при анализиране на ефектите от изпълнението им;

  • Извършване на текущ мониторинг и оценка на изпълнението на проектните дейности, осъществяващи се в различни региони на страната;

  • Съвместно с екипа на организацията подпомага промотирането и популяризирането на изпълняваните проекти и програми;

  • Участие в процесите на разработване на проекти, анализ на нуждите, детайлизиране на проектни предложения и бюджети;

  • Подпомагане на административните и организационни дейности в офиса.

Списъкът не е изчерпателен.

Изисквания:

  • 2 години стаж в координирането на проекти;

  • Интерес и познание по материята на човешки права;

  • Отлични комуникационни способности;

  • Отлични организаторски умения, отговорно отношение и ефективно управление на времето;

  • Умение да работи в малък екип, но и инициативност за самостоятелна работа;

  • Английски език;

  • Диплома за висше образование е предимство;

  • Творчески подход;

  • Умение за работа с компютър (Microsoft – Word, Excel, PowerPoint);

  • Опит в работа в граждански организации е предимство, но не е задължително условие.

Ние предлагаме:

  • Пълна заетост (40 часа на седмица), възможност за работа от вкъщи;

  • Конкурентно заплащане

  • 3-месечен изпитателен срок

  • Работа в млад, мотивиран и мултидисциплинарен екип с опит.

Ако искате да кандидатствате:

Изпратете CV, мотивационно писмо и снимка на: info@deystvie.org тема (Subject): координатор проекти

Срок за кандидатстване: 20 януари 2021 г.

Всички кандидати ще получат потвърждение, а избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ще се радваме да станете част от екипа ни!

528 преглеждания0 коментари

Последни публикации

Виж всички

запиши се за нашия нюзлетър

помогни ни да помогнем на повече хора

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon